Složení dodávané vody

Kvalita vody

Kvalita vody

Průměrné hodnoty za rok 2019

Limitjednotka100mg/l50mg/l125mS/m>10mg/l0,05mg/l6,5-9,5-250mg/l>30mg/l0,20mg/l2-3,5mmol/l
ObecCl-ChloridyNO₃-DusičnanyVodivostMg*HořčíkMn*ManganpHReakce vodySO₄²-SíranyCa*VápníkFeŽelezoCa+Mg *Tvrdost
Bělá nad Radbuzou6.3413.79.370.0146.521.714.20.060.74
Blížejov29.314.336.315.910.0437.436.644.70.11.77
Bořice8.33.119.54.490.017.87.543.50.051.27
Čermná25.715.235.114.210.0127.533.544.30.111.69
Česká Kubice6.43.35.76.390.0026.48.310.70.050.53
Chodská Lhota4.63.620.413.220.009751.829.10.071.27
Chrastavice7.74.120.514.880.0047.56.223.80.051.21
Díly5.44.16.78.340.0315.619.210.30.070.6
Domažlicevoda ze Smolova23.832.631.214.810.0056.746.142.90.061.68
Domažlicevoda z Nýrska9.93.120.74.180.0087.88.142.80.051.24
Folmava7.65.27.56.580.0056.119.617.20.060.7
Františkov51.451.451.325.940.0076.660.746.60.052.23
Hlohová22.21535.313.020.0097.32543.90.11.63
Holýšovvoda z přivaděče27.616.136.116.930.0037.640.3450.071.82
Holýšovvoda z Líšiné2212.136.315.930.0037.360.845.10.071.78
Horšovský Týn29.114.835.415.670.0387.339.245.40.091.78
Hostouň17.3363118.690.0027.133.832.10.051.57
Koloveč2627.829.612.890.0037.149.337.10.111.46
Krchleby25.613.435.117.640.0127.533.544.40.121.83
Křenovy30.418.836.716.70.0137.341.248.10.111.89
Kvíčovice27.611.735.412.330.0037.440.3450.11.63
Lazce29.311.632.513.840.0437.536.644.70.111.68
Meclov38.136.554.137.650.0026.974.459.40.053.03
Mrákov21.631.132.812.990.0126.75041.10.051.56
Ohučov25.515.636.117.690.0277.540.543.80.071.82
Pec pod Čerchovem8.33.712.110.530.0026.114.9190.080.91
Poběžovice16.948.936.917.270.0037.140.342.50.051.77
Puclice29.319.93714.760.0187.436.644.70.121.72
Šitboř911.212.29.070.0155.923.413.10.060.7
Spálenec6.34.810.64.550.0096.4813.10.040.51
Staňkov25.519.436.915.70.0277.440.543.80.151.74
Starý Klíčov2434.33314.460.0116.943.938.10.061.55
Tasnovice39.744.929.1100.0146.313.130.60.11.18
Třebnice35.940.631.115.290.0166.333.225.20.11.26
Újezd Sv. Kříže15.118.818.27.560.0126.41822.10.050.86
Vránov29.318.435.113.30.0317.436.644.70.111.66

ISO 9001    CHVAK   
Obchodní podmínky | Reklamační řád | Podmínky použití | Zásady ochrany osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek | VSOD
2020 © CHVAK, Chodské vodárny a kanalizace, a.s.
Společnost je certifikovaná dle ČSN EN ISO 9001:2016

Vytvořeno v roce 2019 © PROSEO Media