Složení dodávané vody

Kvalita vody

Kvalita vody

Průměrné hodnoty za rok 2023

Limitjednotka100mg/l50mg/l125mS/m>10mg/l0,05mg/l6,5-9,5-250mg/l>30mg/l0,20mg/l2-3,5mmol/l
ObecCl-ChloridyNO₃-DusičnanyVodivostMg*HořčíkMn*ManganpHReakce vodySO₄²-SíranyCa*VápníkFeŽelezoCa+Mg *Tvrdost
Bělá nad Radbuzou10.8014.115.640.0136.123.418.701.11
Blížejov25.818.840.316.830.0466.951.348.40.051.9
Bořice10.6019.21.880.0077.86.744.601.19
Čermná29.61035.214.220.0187.433.245.101.71
Česká Kubice9.906.714.610.0096.110.61801.05
Chodská Lhota8.24.419.68.670.0066.743.529.801.1
Chrastavice11.2019.75.10.0117.68.142.301.18
Díly7.607.310.230.0165.516.81600.82
Domažlicevoda z Nýrska12.5019.940.0167.8941.501.2
Domažlicevoda ze Smolova29.226.333.614.760.0166.344.740.601.62
Folmava10.68.59.98.220.0085.618.410.900.61
Františkov46.156.149.622.610.0136.555.650.102.18
Hlohová29.69.735.913.240.0157.133.245.10.141.67
Holýšovvoda z Líšiné17.915.937.217.010.002764.643.30.051.78
Holýšovvoda z přivaděče26.7163615.980.0177.33745.80.091.8
Hostouň14.829.529.517.30.0176.732.132.401.52
Krchleby29.613.535.514.880.0167.433.345.60.061.75
Křenovy32.613.836.116.590.0327.243.244.80.091.8
Kvíčovice26.716.93921.810.0177.23745.80.162.04
Lazce25.8019.34.190.0457.751.348.401.38
Meclov2236.151.830.830.0136.763.860.602.78
Mrákov22.633.633.817.730.0136.536.938.101.68
Nevolice37.228.233.516.090.0096.433.140.801.68
Ohučov32.617.138.119.50.0277.143.244.80.061.92
Pasečnice10.9422.310.910.0116.334.728.101.15
Pec pod Čerchovem12.1013.411.690.006616.11800.93
Poběžovice17.944.336.318.040.0196.739.143.601.83
Puclice31.215.938.521.810.047.143.144.602.01
Šitboř12.93.111.19.740.0265.818.612.800.72
Spálenec8.907.13.30.0136.38.51500.51
Staňkov268.235.314.580.0147.24546.10.151.75
Starý Klíčov15.831.732.714.450.0166.537.241.501.63
Tasnovice21.345.230.717.850.016.119.633.501.57
Třebnice32.54530.421.420.022628.625.601.52
Újezd Sv. Kříže15.89.918.214.190.0185.918.921.901.13
Vránov32.61033.911.720.026743.244.80.051.6
Železná31.18.631.219.350.041638.118.60.081.26

ISO 9001    CHVAK   
Obchodní podmínky | Reklamační řád | Podmínky použití | Zásady ochrany osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek | VSOD
2024 © CHVAK, Chodské vodárny a kanalizace, a.s.
Společnost je certifikovaná dle ČSN EN ISO 9001:2016

Vytvořeno v roce 2019 © PROSEO Media